KONST / Litografier / Färglitografi 8768126
nr 876 8126
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi , Ola Billgren (1940-2001), signerad. 1962, motivet: 34x40
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:45:20
17/2 15:49:48
17 feb
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren